Mopet cz a. s. - biip karta - biip karta

Limity platební karty S používáním MyUniCard se pojí i určitá omezení. Tím vaše možnosti provádění operací s platební kartou skrze klientský účet končí. Úvěr bez ručení. Po úspěšné registraci vám jsou automaticky navýšeny limity dle tabulky výše. S používáním MyUniCard se pojí i poplatky, které za některé služby v případě využití musíte zaplatit. V biip appce si teď nově rodiče můžou pohodlně spravovat všechny své potomky a jejich biip karty pod jediným přihlášením do aplikace. A navíc pouze jednorázově. Autor: Veronika Doskočilová Návod k MyUniCard. Dobíjení platební karty vás následně opět přesměruje na platební bránu. V té chvíli s ní ani nezaplatíte, jen jsou na ní peníze. Abyste ji mohli nabíjet opakovaně a vybírat z bankomatu, musíte udělat další krok. Autor: Veronika Doskočilová Finanční transakce. V informacích o klientovi vidíte, co vše je k vaší platební kartě přidruženo za informace. V případě reklamace transakce, se kterou nesouhlasíte, máte možnost využít kolonku na reklamování. My jsme chtěli kartu začít používat co nejdříve, tak jsme zvolili platbu přes on-line platební bránu. Limity lze jednoduše upravit v sekci "Nastavení karty". Obratem přijde SMS s PINem k předplacené platební kartě. Telefonní číslo, které v této fázi zadáváte kvůli registraci, musí být totožné jako to, ze kterého jste platební kartu aktivovali. Kromě drobných oprav a vylepšení jsme do aplikace rodičům ještě přidali možnost upravovat osobní údaje v případě, že jste změnili telefonní číslo, e-mailovou anebo poštovní adresu. Kromě toho také získáváte přístup do velice okleštěné verze internetového bankovnictví, či spíše do klientského účtu. Připojí i informaci o transakci, zda šlo o dobití, výběr z bankomatu, nebo zda je částka aktuálně blokovaná. Autor: Veronika Doskočilová Historie transakcí. V informacích o kartě naleznete základní informace. Debetní kartou přes platební bránu. Pak už by byl ale poplatek vyšší a vyplatí se dobít kartu skrze platební bránu nebo příkazem k úhradě z běžného účtu. Ten vás ihned po přihlášení vyzve ke změně automaticky vygenerovaného hesla, které jste na první přihlášení využili. Jk business company s. r. o. - 8000 bezúročně - 8000 bezúročně. Následně vám v SMS zprávě přijde PIN kód. Do příslušných políček vypíšeme identifikační číslo naší platební karty a následně jsme nasměrováni na platební bránu ČSOB. Autor: Veronika Doskočilová Platební karta MyUniCard. My máme kartu aktivovanou přes SMS a navíc i zaregistrovanou přes webový prohlížeč. A to je v zásadě vše, více váš klientský účet neumí. Platební karta vás nepustí vybrat si peníze z bankomatu. Stačí se přihlásit do biip aplikace rodiče, v levém horním rohu kliknout na ikonu s Vaším jménem a zvolit možnost “Přidat dítě”. A pak se již můžete podívat, co vám klientský účet MyUniCard nabízí. Jejich přehled uvádíme v tabulce. Anonymita a využití karty Platební karta MyUniCard může dost dobře sloužit například jako dárek.

Novinky -

. Klientský účet vám umožní je filtrovat a poskytne vám informace o tom, kdy byla transakce uskutečněna, v jaké výši a na jakém místě. V opačném případě vás systém nepustí platební kartu zaregistrovat. Autor: Veronika Doskočilová Internetové bankovnictví MyUniCard. Vzhledem k tomu, že jste je vyplňovali sami a nikdo je neověřoval, je ale otázka, nakolik jsou tyto údaje relevantní. To, co vyplníte do registračního formuláře, ale nikdo ověřovat nebude. V hotovosti či platební kartou v provozovnách distributora. Nově již nemusíte volat na zákaznickou linku a vše snadno vyřídíte v mobilní aplikaci. Všechno se tak zjednoduší a dobití biip karty bude pro rodiče jen na pár kliků. Platební kartu si zaregistrovat. Autor: Veronika Doskočilová Informace o klientovi. Kromě PIN kódu vám přijde i SMS s automaticky vygenerovaným heslem. Možnosti aktivování a následné limity uvádíme v tabulce. Raiffeisenbank hypotéka žádost. V případě registrace přes webový prohlížeč sice zadáváte údaje, ale nikdo vás nekontroluje, zda zadáváte správné údaje.

on the App Store - iTunes - Apple

. Skrze to pak kartu dobijeme. To pro případ, že byste si přáli přejít k dalšímu kroku. Klientský účet Klientský účet, který je ke kartě přidružen, je velice jednoduchý. Stačí si ve spořící kasičce zvolit název cíle, kolik potřebuješ ušetřit, a částku, kterou si na něj budeš chtít měsíčně dávat stranou. Anonymita je diskutabilní. Na domovské stránce se vám ihned po přihlášení zobrazí aktuální výše zůstatku a několik posledních provedených transakcí. Můžete si změnit přístupové heslo a vaše identifikační údaje.

biip - Apps on Google Play

. Nejdříve ze všeho jsme si platební kartu chtěli dobít. Máte ale možnost si zde prohlédnout například informace o držiteli karty, kartě samotné či o provedených transakcích.

Bezpečná platební karta a jedinečná aplikace biip učí. -

. Autor: Veronika Doskočilová Informace o platební kartě. Žádost o půjčku čsob půjčka na cokoliv. To můžeme provést, i když ještě karta není aktivovaná. Autor: Veronika Doskočilová Reklamace transakcí. Změna údajů V rámci svého klientského účtu máte také možnost některé údaje změnit. V obálce, kterou jsme obdrželi na poště, se nachází: Platební karta MyUniCard. Poraď se se svými rodiči, jak limity nastavit tak, aby ti vyhovovaly co nejlépe. Možnosti, které můžete s kartou skrze toto rozhraní provádět, jsou poměrně omezené. K tomu právě slouží výše zmíněné heslo. Autor: Veronika Doskočilová Dobíjení platební karty. Mopet cz a. s. - biip karta - biip karta. Nová verze aplikace přináší několik zajímavých změn. Jako první je kompletně přepracované menu a orientace v aplikaci. Na tu vás webové stránky přesměrují, pokud kliknete na dobít kartu. Případně můžete požádat o to, aby vám byl znovu zaslán PIN. Kromě toho máte možnost si prohlédnout i historii vašich transakcí. Uvádíte zde přece plno osobních údajů. Pokud ji chceme například darovat někomu jinému, stačí na zadní straně obálky odkrýt příslušné okénko, pod kterým se zobrazí identifikační číslo platební karty. Ano, zaregistrovat ji musíte, jinak ji můžete použít pouze pro jednorázové nabití. Po přihlášení rodiče do aplikace se přímo na hlavní obrazovce objeví nová funkce okamžitého dobití biip karty. Abyste mohli kartu začít využívat, musíte ji aktivovat přes SMS. Po registrování se dá využít jako běžná platební karta. Ta se liší dle toho, v jakém stupni máte kartu aktivovanou.

Kromě aktuálně dostupného zůstatku i datum, do kterého je vaše karta platná, a maximální možný zůstatek, který smí na kartě být. A tu následně smíte utratit pouze u obchodníků. Všechno je optimalizované i pro tablety a větší telefony.Další změny se týkají primárně rodičů. Platební karta MyUniCard má jednotný design, takže například na rozdíl od COOL karty si nemůžete vybrat z více variant. Nejlepší na tom je to, že díky této funkci si můžete zapamatovat svojí platební kartu a pro další dobíjení ji již nebudete potřebovat zadávat. Autor: Veronika Doskočilová Změna hesla při prvním přihlášení. Doufáme, že jsme Vás opět potěšili, děkujeme za Vaši dosavadní podporu a těšíme se na další zpětnou vazbu a návrhy na vylepšení služby. Registrace platební karty Může se zdát, že ačkoli je MyUniCard prezentována jako anonymní karta, vše končí ve chvíli, kdy ji musíte zaregistrovat, aby se dala standardně používat

Comentarios