Komeční banka - hypotéka až 10 000 000 kč

Fio banka - česká banka pro váš účet nebo investice | Fio.

. Rozhodně je to zkušenost pozitivní. Na sjednané schůzce se nám slečna snažila vnutit pro nás naprosto nevýhodný hypoúvěr a neodpověděla na jedinou naši otázku ohledně podmínek. Přítel je dost pracovně vytížený, tak jsem se rozhodla zjistit podmínky přímo u KB. Některé, jmenovitě ČS, od toho okamžitě dávala ruce pryč.

Neměl by s tím být problém, jen vše trochu dýl trvá a je to víc papírování. Odhad si asi budete muset zaplatit. Jen vloni měla konkurence lepší podmínky, např. Kontaktujte mě Po odeslání vyplněného formuláře vás bude kontaktovat telefonní bankéř, který se s vámi dohodne na dalším postupu dle vašich individuálních potřeb. Musis se divat na termin, kdy si podala zadost. Byli jsme ale neoblomní, tak nám prý zařídí klasickou hypo u KB, kterou ale nikdy nedělala. Po půlhodinovém výslechu a okopírování mé občanky mi konečně vyjeli "nezávazný papír" se sazbou, který ale předají jinému spec a ten se s námi sejde a odpoví na otázky.Takže k získání základních info jsou zapotřebí min. Okamžité půjčky. V případě refinancování banka vydá souhlas, že se do zaplacení postaví se zástavou jako druhá v řadě za refinancující bankou. Oba pracujeme, ale nemáme smlouvy na doby neurčité, dokonce je nemáme ještě ani jednou obnovené. Snažil jsem se vám to vysvětlit, ale asi to bylo zbytečné. To že to pro ně není zajímavé mysleli asi za pobočku, každá pobočka má vlastní limity a ty velké to snaze splní. Maji na to nastavenou kontrolu v systemu. Zadej alespon zpracovani zdarma a cerpani na navrh na vklad zdarma, ze vas zle informoval na zacatku. Komeční banka - hypotéka až 10 000 000 kč. Žádost podávala poradkyně, podmínky vyjednávala také ona, povedl se jí celkem pěkný úrok, vyjednala o hodně nižší "vstupní poplatky" - odhad, schválení a všechny tyhle věci kolem. Ptala jsem se i na zde zmiňovaný "Zákaz zatížení a zcizení předmětu zástavy" a i to mi bylo uspokojivě vysvětleno. I přesto, že se poněkud hýbalo s termínem schůzky kvůli dovoleným, vše bylo domluveno rychle a s ohledem na naši spokojenost. Osobní úvěr komerční banky do 2 500 000.

Komerční banka, a. s. - Hypoteční kalkulačka

. Po dvou týdnech jsem se dočkala schůzky s "hypo spec", ale jaké bylo překvapení, že to nebyl hypo spec, ale zase nějaká slečna za přepážkou, která o hypo neví vůbec nic. Ale je to jištění celkem pochopitelné. Bez předchozího výslovného písemného souhlasu Banky nepřechází zajišťovaný Dluh na nabyvatele Předmětu zástavy. Bylo to v Praze ve Štefánikově. S KB jsme jednali přes fin.

Komeční banka - hypotéka až 10 000 000 Kč -

. Pak to začala nabízet i KB, ale už bylo pozdě. a do te dalsi uz taky ne, protoze zadost uz podana byla. i historie splácenípřechozích úvěrů, jistota zaměstnání. Tu jsme nakonec předložili, ale slečna obrátila, že to nejspíš nevyjde, protože naše hypo pro ně není zajímavá! Já kvůli představě zadlužení na dvacet let skoro nespím a pro ně to není zajímavé. Fluktuace na pozicích bankovní poradce je velká. Jedna poradkyně mi vysvětlila, že chata snižuje hodnotu pozemku. Nakonec jsme oslovili nezávislého poradce a čekáme, co nám nabídne, ale ke KB nepůjdeme, ani za zlatý tele. Je to smula, ale je to tak. Takze pokud si mu psala v kvetnu o zmenu, uz vas do dubnove kampane nemohl zahrnout. My taky zařizovali přes nezávislého poradce, máme extra úrok, slevy a vše za nás vyřídil, ale pozor na takové kteří jdou jen na provize a o kvalitu jim nejde. A záleží také, jestli uplatňujete výdajový paušál a nebo vedete daňovou evidenci. Spis vas blbe informoval a pak se snazil zachranit nejakym obkecavanim, ze to bylo jenom predbezne, atd.Ale rozciluj se, argumentuj, ze vam to slibil. Chtěla jsem nezávaznou nabídku a podmínky, ale po jejich lustraci jsem si připadala jako podvodnice, která si chce vzít hypo na přítele bez jeho vědomí. Kde jinde by měli být kompetentní, než na jedné z největších poboček. Asi záleží i na jiných faktorech, nebo nevím. I ta nejblbější bankovní úřednice se přetrhne a vykáže nadlidské schopnosti, bude-li vyřizovat úvěr třeba pro svého syna. Příjmy z daňového přiznání každá banka počítá jinak. Jednání s hypoteční specialistkou bylo profesionální, smlouvy jsme měli k dispozici předem, ještě jsme je při podpisu společně pročetli, vysvětlila naše dotazy, se vším poradila, na vše jsme dostali odpověď. Jeden je ve státní správě, druhý ve velké české internetové firmě

Comentarios