Fio hypotéka - až 10 000 000 kč

s nejnižší možnou rizikovou přirážkou a s využitím maximálních poskytovaných slev. Možnost snižovat si flexibilně měsíční splátky dle potřeby: K hypotéce od nás získáte bezplatné Hypospořicí konto, na které si můžete libovolně ukládat své volné peníze. O jeden hypoteční úvěr mohou u Fio banky žádat až čtyři spoludlužníci.

dni měsíce, který následuje po měsíci, kdy došlo ke konci čerpání hypotéky. Zdarma je poskytnutí i čerpání úvěru, vedení běžného i úvěrového účtu a rezervace prostředků.

Fio hypotéka - Fio banka - O produktu ::

. Hypoúvěr od modré pyramidy žádost. Předčasná splátka zdarma: Možnost předčasně splatit kdykoliv jakoukoliv část úvěru, klidně i celou hypotéku najednou, bez poplatků a sankcí.

Fio hypotéka | Půjčky Typy

. Založení i vedení Hypospořicího konta je zdarma a klienti si na něj i z něj mohou peníze převádět zcela libovolně a bez poplatků. A my vám jistinu hypotéky ve výši zůstatku na Hypospořicím kontu nebudeme úročit. Speciální Hypospořicí konto Pokud budete mít zájem, můžete si k hypotéce Fio banky sjednat i speciální službu pod názvem Hypospořicí konto. Ještě před podáním žádosti ale doporučujeme použít hypoteční kalkulačku, díky které si po zadání parametrů půjčky snadno spočítat výši případných splátek hypotéky. Fio hypotéka - až 10 000 000 kč. Fio hypotéka - až 10 000 000 kč.

Comentarios