Expobank cz a.s. - lbbw půjčka - lbbw půjčka

Tato banka u nás patří k těm méně známým, s čímž souvisí i velmi nízký počet poboček – těch je v celé ČR pouhých osm. Stránky najdete na adrese www.expobank.cz a můžete si na nich přečíst informace k veškerým produktům, které tato banka u nás nabízí, adresy všech poboček, dokumenty, ceníky a další důležité údaje. Kromě hypoték nabízí Expobank i další finanční produkty, mimo jiných např. Ze sociálních sítí lze profil Expobank sledovat např.

. Expobank cz a.s. - lbbw půjčka - lbbw půjčka. Důvodem byl mimo jiné fakt, že k odprodeji svých zahraničních aktiv se LBBW zavázala výměnou za státní finanční pomoc, kterou obdržela během finanční krize. Kromě češtiny jsou stránky k dispozici i v anglickém a německém jazyce. E-mailové dotazy můžete posílat na info@expobank.cz a další možností je kontaktní formulář na internetových stránkách banky. Mezi zájemci o českou pobočku byli podle některých dřívějších informací Česká spořitelna nebo současný ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Ještě v nedávno tato instituce působila pod názvem LBBW Bank, po změnách v její vlastnické struktuře ale došlo k jejímu přejmenování na současný název Expobank.

Kreditní karta clubcard premium se spoustou výhod. Speciální nabídku má banka i pro podnikatele a firmy, pro náročné klienty pak poskytuje služby privátního bankovnictví. Majoritním vlastníkem banky je jeden z nejbohatších ruských podnikatelů Igor Kim.

Seznam bank působících v Česku – Wikipedie

.

Expobank CZ a.s. | Banka pro Vás

. na Facebooku nebo LinkedIn. Asisteam s. r. o. - konsolidace úvěrů asisteam - konsolidace úvěrů asisteam. běžné účty, platební karty, spořicí účty, termínované vklady, pojištění atd. Pod novým názvem Expobank CZ začíná ode dneška působit dosavadní LBBW Bank CZ. Bondster marketplace sro - bondster. Expobank cz a.s. - lbbw půjčka - lbbw půjčka. I nadále se banka zaměří na bohaté klienty a firmy. Kontaktní údaje Poboček Expobank je v ČR pouze osm, z toho dvě jsou v Praze. Německá banka se snažila svoji českou pobočku prodat již několik let. Přejmenování souvisí s už dříve oznámenou změnou majitele, jímž se stal ruský miliardář Igor Kim.

Expobank CZ a.s. / Banky | Pení

Comentarios