Často kladené otázky qkonto

osobní číslo zaměstnance/studenta, resp. Vyplnění žlutých polí je doporučené – systém bude upozorňovat na nevyplněná žlutá pole, záznam však půjde uložit. Od té chvíle již záznam nebudete moci upravovat a je úkolem správce, aby záznam zkontroloval a buď přijal, nebo jej vrátil k opravě. Bude předán nejbližšímu správci na Vaší fakultě. Vyplnění modrých polí je povinné, bez jejich správného vyplnění lze záznam uložit jen jako rozpracovaný.

Často kladené otázky motoristů - VIF - Aditiva do nafty …

. Konkrétní pravidla pro uvádění autorů do záznamů OBD stanovují jednotlivé fakulty. Impressum a compliance linka Ochrana osobních údajů Informační a reklamační řád Impressum a compliance linka Ochrana osobních údajů Informační a reklamační řád. Sledujte PENNY! Najdete nás např. Potřebuji odpověď na konkrétní otázku, pomoc s konkrétním problémem. FAQ - často kladené otázky Další často kladené otázky najdete po přihlášení do aplikace po kliknutí na nabídku FAQ. do webových aplikací IS Studium. Často kladené otázky qkonto.

Klikněte na zelené "ouško" s nápisem HelpDesk na levém spodním okraji obrazovky. V následujícím diagramu vyberte stav Ke kontrole. Často kladené otázky qkonto.

Často kladené otázky • Planet Express

. Interní autor se při vyplňování záznamu vždy musí vybírat z číselníku, při pouhém "ručním vyplnění" ji systém nebude považovat za interního autora a v RIVu následně nebude označen jako domácí autor.

Wikipedie:Často kladené otázky – Wikipedie

. K dotazům a odpovědím se také dostanete z nástěnky systému, kde se Vám budou zobrazovat portletu „Moje dotazy v HelpDesku“. Ten Vám na dotaz odpoví nebo jej předá k zodpovězení příslušné povolané osobě. Kontaktní formulář profi credit půjčka. Odpovědi na takto podané dotazy budou přicházet prostřednictvím emailové notifikace na Vaši hlavní emailovou adresu evidovanou v systému.

Často kladené otázky - Braňo Škripek

. Do následně otevřeného okna vyplňte svůj dotaz a odešlete jej. V těchto případech prosím kontaktujte příslušného správce. Podrobnosti najdete v nápovědě pod polem a také po najetí myší na ikonu žlutého trojúhelníčku s černým vykřičníkem v pravé části pole. Podrobnosti najdete v nápovědě pod polem a také po najetí myší na ikonu žlutého trojúhelníčku s černým vykřičníkem v pravé části pole

Comentarios