Často kladené otázky lucrum credit

Od té chvíle již záznam nebudete moci upravovat a je úkolem správce, aby záznam zkontroloval a buď přijal, nebo jej vrátil k opravě. FAQ - často kladené otázky Další často kladené otázky najdete po přihlášení do aplikace po kliknutí na nabídku FAQ. K dotazům a odpovědím se také dostanete z nástěnky systému, kde se Vám budou zobrazovat portletu „Moje dotazy v HelpDesku“. Ifo-cb, s.r.o. - půjčka blesk - půjčka blesk.

Klikněte na zelené "ouško" s nápisem HelpDesk na levém spodním okraji obrazovky.

Silver Colloids: Frequently Asked Questions

. do webových aplikací IS Studium. Potřebuji odpověď na konkrétní otázku, pomoc s konkrétním problémem. Odpovědi na takto podané dotazy budou přicházet prostřednictvím emailové notifikace na Vaši hlavní emailovou adresu evidovanou v systému.

Windows Mixed Reality Setup FAQ - Windows Help

. Do následně otevřeného okna vyplňte svůj dotaz a odešlete jej. Krátkodobé nebankovní půjčky online. Konkrétní pravidla pro uvádění autorů do záznamů OBD stanovují jednotlivé fakulty. Podrobnosti najdete v nápovědě pod polem a také po najetí myší na ikonu žlutého trojúhelníčku s černým vykřičníkem v pravé části pole.

Service & Support - TREKSTOR - DEINE TECHNIK

. Vánoční půjčka. Podrobnosti najdete v nápovědě pod polem a také po najetí myší na ikonu žlutého trojúhelníčku s černým vykřičníkem v pravé části pole. Ten Vám na dotaz odpoví nebo jej předá k zodpovězení příslušné povolané osobě.

FAQ - Často kladené otázky, MŠMT ČR

. Vyplnění modrých polí je povinné, bez jejich správného vyplnění lze záznam uložit jen jako rozpracovaný. Interní autor se při vyplňování záznamu vždy musí vybírat z číselníku, při pouhém "ručním vyplnění" ji systém nebude považovat za interního autora a v RIVu následně nebude označen jako domácí autor. Často kladené otázky lucrum credit. Supermoney zkušenosti a diskuze. V těchto případech prosím kontaktujte příslušného správce. osobní číslo zaměstnance/studenta, resp. V následujícím diagramu vyberte stav Ke kontrole. Vyplnění žlutých polí je doporučené – systém bude upozorňovat na nevyplněná žlutá pole, záznam však půjde uložit. Bude předán nejbližšímu správci na Vaší fakultě

Comentarios