Často kladené otázky kimbi

Odpovědi na takto podané dotazy budou přicházet prostřednictvím emailové notifikace na Vaši hlavní emailovou adresu evidovanou v systému. Sberbank cz as - fér konsolidace půjček u sberbank.

Často kladené otázky - Metrologie - ÚNMZ -

. Podrobnosti najdete v nápovědě pod polem a také po najetí myší na ikonu žlutého trojúhelníčku s černým vykřičníkem v pravé části pole. V následujícím diagramu vyberte stav Ke kontrole. Konkrétní pravidla pro uvádění autorů do záznamů OBD stanovují jednotlivé fakulty. Interní autor se při vyplňování záznamu vždy musí vybírat z číselníku, při pouhém "ručním vyplnění" ji systém nebude považovat za interního autora a v RIVu následně nebude označen jako domácí autor. Potřebuji odpověď na konkrétní otázku, pomoc s konkrétním problémem. osobní číslo zaměstnance/studenta, resp. Lichvářská půjčka ihned. Klikněte na zelené "ouško" s nápisem HelpDesk na levém spodním okraji obrazovky.. do webových aplikací IS Studium. Do následně otevřeného okna vyplňte svůj dotaz a odešlete jej.

FAQ - často kladené otázky -

. Podrobnosti najdete v nápovědě pod polem a také po najetí myší na ikonu žlutého trojúhelníčku s černým vykřičníkem v pravé části pole. Často kladené otázky kimbi. Insolvenční kalkulačka - recenze. Žádost o půjčku nebankovníúvěr. Od té chvíle již záznam nebudete moci upravovat a je úkolem správce, aby záznam zkontroloval a buď přijal, nebo jej vrátil k opravě. V těchto případech prosím kontaktujte příslušného správce. K dotazům a odpovědím se také dostanete z nástěnky systému, kde se Vám budou zobrazovat portletu „Moje dotazy v HelpDesku“.

Mince - Často kladené otázky (FAQ) -

.

Bude předán nejbližšímu správci na Vaší fakultě. Vyplnění modrých polí je povinné, bez jejich správného vyplnění lze záznam uložit jen jako rozpracovaný. Vyplnění žlutých polí je doporučené – systém bude upozorňovat na nevyplněná žlutá pole, záznam však půjde uložit. Ten Vám na dotaz odpoví nebo jej předá k zodpovězení příslušné povolané osobě

Comentarios